Aktuality

  • 20.4.2015 Aktualizace obsazenosti

  • 10.3.2015 Aktualizace obsazenosti

  • 26.2.2015 Aktualizace obsazenosti

  • 15.1.2015 Vzorový dům prodán

  • 21.10.2014 Aktualizace obsazenosti

  • 30.5.2014 Kolaudace

    Infrastruktura včetně komunikací kompletně zkolaudována

Lokalita

Tři hlavní důvody, proč zvolit pozemek V Brně na Kociánce.

Životní prostředí

Lokalita bez průmyslové výstavby, čisté životní prostředí v těsné blízkosti lesa. Atraktivní lokalita ve městě nabízející nádherné výhledy na Panorama Brna.

Poloha

Brno – Sever směrem na Soběšice. V přírodě a přesto s dobrou občanskou vybaveností. Přímé napojení na okolní lesy, sousední přírodu, cyklostezky a běžkařské trasy, venkovní kluziště a plavecký bazén u Boby centra. Školy, gymnázia, obchodní domy v blízkosti.

Dopravní dostupnost

Přímé bez-frekvenční automobilové napojení z centra Brna, výborné spojení MHD s terminálem a vlakovým nádražím Královo Pole 

Dopravní dostupnost

Centrum města do pěti minut autem, Zastávka MHD u vstupu do areálu, Přímé napojení na Semilaso, Přímé napojení na ŽS Královo Pole, Cysklostezka

Sportoviště

Běžkařské tratě, Koupaliště v Králově Poli, Blízké Boby Centrum – venkovní kluziště, bazén, Tenisový areál Lesná

Občanská vybavenost

Kompletní občanská vybavenost, OC Tesco Královo Pole do pěti minut

 

O projektu

Panorama I

bytové jednotky
83 bytů
Byty 2+kk až 5+kk, s terasou/ lodžií. Převládající jižní orientace. Vysoký standard bydlení.

PanoramaI

Panorama II

stavební pozemky
48 pozemků

Posledních 8 pozemků vč. kompletních inženýrských sítí s možností ihned zahájit výstavbu.

PanoramaII

Panorama II

řadové domy
10 řadových domů

Součástí této etapy je i kompletně vybavený vzorový dům.

PanoramaIIr

Panorama III

stavební pozemky
12 pozemků

Připravujeme pro vás nabídku stavebních pozemků s atraktivní cenou.

PanoramaIII

Lokalita Sadová je východní součástí městské části Královo Pole, katastr na severu města Brna. Řešené území přiléhá k ulici Kociánka.

Jedná se atraktivní lokalitu ve městě nabízející nádherné výhledy na panorama Brna. O tomto stavebním pozemku lze s jistotou říci, že patří mezi nejlukrativnější pozemky určené k bydlení v rámci stávajícího platného Územního plánu města Brna.

Investor mající dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti ve stavebnictví navrhuje společně s projektantem do této zóny zástavbu s vědomím potenciálu pozemku tak, aby nová zóna bydlení byla pozitivně přijata nejen budoucími obyvateli, ale stala se vyhledávanou dominantou městské části Královo pole a vzorovým příkladem bydlení moderního Brna.

Území bylo dříve využíváno k rekreaci a vznikla zde zahrádkářská kolonie, která postupně ztrácela na významu a v současnosti již není téměř využívána.

Zhodnocení území navrhovaných projektů Panorama Kociánka I., II, a III. spočívá zejména v nahrazení neudržovaných a nevyužívaných, ale atraktivních pozemků, moderními bytovými objekty respektujícími všechny požadavky kladené na dané území.

Koncept návrhu zástavby je založen na důsledném respektování Územního plánu města Brna a principu nízkopodlažních bytových domů doplněných o rodinné domy. Současně návrh zástavby nevytváří uzavřenou kompozici vůči okolním stávajícím i plánovaným objektům a umožňuje transparentnost jednotlivých domů vůči okolí a zejména dálkovým panoramatickým výhledům na město Brno. Urbanistické řešení zástavby je navrženo tak, aby navržené krajinářské prvky vytvářely příjemné podmínky pro bydlení a celá zóna navazovala na okolní volnou přírodu. Všechny objekty a jejich jednotlivé jednotky jsou navrženy tak, aby zajišťovaly budoucím obyvatelům velkou dávku intimity bydlení a sepjetí s přírodou.

Díky citlivému usazení jednotlivých staveb do terénu je ambicí projektu přispět k úspěšně urbanistické koncepci městské části, jelikož projekt respektuje své okolí, terénní konfiguraci i výškovou hladinu území.

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS